Komunikat dot. wznowienia treningów

Trener_TK - 30/04/2020

Zgodnie z ustaleniami rządu, od 4 maja będzie wdrażany II etap przywracania aktywności sportowej. OKS Prawobrzeże poczynił już wstępne kroki w kierunku wynajęcia obiektów piłkarskich na cele treningowe. Jeżeli okaże się to możliwe, to będziemy chcieli wystartować z zajęciami już po majówce, ale wszystko uzależnione jest oczywiście od decyzji Prezydenta Miasta o otwarciu szczecińskich obiektów sportowych i od zawarcia stosownych umów o wynajem.

Nasze Stowarzyszenie jest obecnie na etapie ustalania zasad, które będą obowiązywały podczas wznawiania treningów. Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby odbywało się to zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Bezpieczeństwo Wasze i Waszych dzieci jest dla nas priorytetem.

Prosimy Rodziców o kontakt z trenerem prowadzącym grupę, w celu zadeklarowania uczestnictwa dziecka w treningach. W nadchodzący majowy weekend opublikujemy listę zasad, które będą obowiązywać trenerów i uczestników zajęć.

Do zobaczenia wkrótce.

Udostępnij
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarzPolub nas na Facebooku!

Na naszym profilu publikujemy najważniejsze informacje o treningach piłki nożnej, turniejach oraz innych aktywnościach OKS Prawobrzeże.

Copyright 2020 © OKS Prawobrzeże
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Zadanie realizowane dzięki współfinansowaniu przez Gminę Miasto Szczecin.
Gmina Miasto Szczecin