Coerver – indywidualna praca nad techniką

Trener_TK - 02/10/2017

Grupa zielona !!! Zgodnie z zapowiedzią w tym tygodniu ruszamy z indywidualnym treningami, które będziecie odrabiać w wolnym czasie jako zadanie domowe. Na naszej stronie w dziale GRUPY / zakładka FILMY co tydzień znajdziecie nowe ćwiczenia Coervera, które musicie w wyznaczonym czasie opanować do perfekcji (ćwiczymy indywidualnie pod domem, na orliku, u wujka na ogródku). W zależności od poziomu trudności trzeba będzie na nie poświęcić jednorazowo 30-60 minut. Egzamin z tego czy opanowaliście ćwiczenie będę każdorazowo przeprowadzał na wtorkowej rozgrzewce. Każde ćwiczenie wykonujemy w obuwiu i co ważne – pracujemy nad obiema nogami !!!

Ćwiczenia te pozwolą wam lepiej poczuć piłkę, a przez to swobodniej i pewniej czuć się na boisku podczas meczu. Dziś zamieszczam pierwsze dwa ćwiczenia (1-2), które należy dopracować do mistrzostwa. We wtorek 10.10.2017 pierwszy sprawdzian z domowej pracy. Także Panowie, koniec obijania się przed komputerem. O dziś pełną parą pracujemy nad własnymi słabościami i potraktujcie te dodatkowe zadania jako formę małej rywalizacji.  Smartfon w dłoń i ruszamy do pracy!!!

Udostępnij

Polub nas na Facebooku!

Na naszym profilu publikujemy najważniejsze informacje o treningach piłki nożnej, turniejach oraz innych aktywnościach OKS Prawobrzeże.

Copyright 2018 © OKS Prawobrzeże
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Zadanie realizowane dzięki współfinansowaniu przez Gminę Miasto Szczecin.
Gmina Miasto Szczecin