POGOŃ PRAWOBRZEŻE - ROCZNIK 2011

Kontakt z trenerem

Rafał Piotrowski tel. 665192227 email: 11r.piotrowski@gmail.com

Karol Ława

tel. 570 436 908

HARMONOGRAM TRENINGÓW

Poniedziałek:
17:30-18:30 MOSiR, Pomarańczowa 31

Piątek:
19.00-20.00 SP 74 Seledynowa 50

Podział na grupy

Grupa Zielona:

 1. Guzik Mateusz
 2. Juszczyński Mikołaj
 3. Kamiński Wiktor
 4. Kęsy Kacper
 5. Kłodziński Szymon
 6. Konstanty Aleksander
 7. Kobiałko Olaf
 8. Kusiak Krzysztof
 9. Pawlak Jakub
 10. Ross Bartosz
 11. Kogut Ernest
 12. Suszczyński Olek
 13. Kogut Oskar
 14. Szymełyniec Michał
 15. Kaniuk Jakub
 16. Badowski Kuba
Grupa niebieska:
 1. Maksymilian Jackiewicz
 2. Adam Adamczak
 3. Filip Pysiak
 4. Jan Stępczyński
 5. Hubert Wiklak
 6. Spruta Albert
 7. Borkowski Piotr
 8. Koćmit Hubert
 9. Krzyszycha Franciszek
 10. Nurek Jan
 11. Orczykowski Michał
 12. Szawaryński Mateusz
 13. Tomasz Walczyński
 14. Bruno Surmacz

+ wszyscy których nie ma na listach

WAŻNE!

01.11.2019 - Rafał Piotrowski

Plan treningowy 0.4-0.8.11 oraz opłaty za sprzęt

Dzień dobry.
W tym tygodniu treningi odbywać będą się na boisku według jesiennego harmonogramu. W następnym tygodniu pojawi się więcej informacji odnośnie zimowego planu treningowego.

Jeśli chodzi o opłaty za sprzęt, przypominam, że przynosimy dokładnie odliczoną kwotę w kopercie, wraz z informacją o:
-Imieniu i nazwisku dziecka
-Dokładnej kwocie znajdującej się w kopercie
-Imię i nazwisko trenera, który jest odpowiedzialny za zamówienie sprzętu

Pozdrawiam
Rafał Piotrowski

Czytaj więcej

AKTUALNOŚCI

29.05.2020 - Mateusz Silewicz

Półkolonie 2020 – informacje szczegółowe.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku (7 lat – 12 lat) na letnie półkolonie piłkarskie. W te wakacje zorganizujemy dla Państwa dzieci trzy turnusy:

I turnus – od 6 do 10 lipca

II turnus – od 13 do 17 lipca

III turnus – od 20 – 24 lipca

Dokumenty:

Karta kwalifikacyjna – DO POBRANIA

Deklaracja rodzica – DO POBRANIA

Oświadczenie COVID-19 – DO POBRANIA

Ramowy plan dnia półkolonii piłkarskich obejmuje:
7:30 – 8:15
zbiórka
8:30 – śniadanie w CKS
9:00 – 9:30 zajęcia ogólnorozwojowe, świetlicowe.
10:00 – 12:00 zajęcia treningowe ukierunkowane na podnoszeniu umiejętności piłkarskich (turnieje piłkarskie – Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Ekstraklasa), inne atrakcje (wyjście do kina lub na basen lub na lasery),

12:00 – 12:45 obiad w CKS

13:00- 13:45 sportowe zajęcia świetlicowe, multikino piłkarskie (tricki piłkarskie, gwiazdy futbolu).
14:00 – 15:30 zajęcia treningowe ukierunkowane na podnoszeniu umiejętności piłkarskich (turnieje – Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Ekstraklasa)

Koszt za jeden turnus – 300 PLN.

Informujemy, iż termin zapłaty oraz złożenia wszystkich wymaganych dokumentów to 12 czerwca 2020 roku u trenerów.

Rocznik 2008-2009 – Artur Łagodzki

Rocznik 2010 – 2012 – Leszek Pokładowski

Rocznik 2013/2014 – Marta Krajniak

Przy dokonaniu płatności oraz złożeniu dokumentów dziecko zostaje zapisane na półkolonie. W przypadku niedotrzymania terminu zainteresowanych osób w ich miejsce trafi uczestnik z listy rezerwowej. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu dziecka decyduje trener (ograniczona ilość miejsc – grupy zgodnie z procedurami GIS – maksymalnie do 12 osób).

Tel. kontaktowe:

Trener: Leszek Pokładowski 696 097 990

Trener: Artur Łagodzki 607 613 395

Trener: Mateusz Silewicz 698 744 447

Trener: Józef Gawron 500 100 413

Trener: Marta Krajniak 517 808 798

Czytaj więcej
10.05.2020 - Rafał Piotrowski

Zmiana harmonogramu!

Dzień dobry
W związku z ciągle zwiększającą się liczbą chętnych, nastąpiły pewnie zmiany w podziale grup. Proszę o zapoznanie się i ewentualne zgłoszenie, jeśli coś nie będzie się zgadzało. Przypominam, że w poniedziałek zajęcia odbywają się na orliku przy SP 74, w środę zaś na orliku przy ul. Pomarańczowej. Osoby które będą pierwszy raz, konieczne jest zabranie ze sobą oświadczenia rodzica odnośnie epidemii (do znalezienia w zakładce “dla rodzica”)
Rozpiska ta, będzie obowiązywała do odwołania.
Pozdrawiam
Rafał Piotrowski

HARMONOGRAM DO POBRANIA PONIŻEJ:

Podział na grupy 2011

Czytaj więcej
05.05.2020 - Rafał Piotrowski

Harmonogram zajęć 05.05.2020

Dzień dobry!
Poniżej zostaje opublikowany podział na grupy treningowe. Do grup zostały przypisane tylko osoby które potwierdziły obecność. W przypadku potwierdzenia chęci trenowania po publikacji harmonogramu, zawodnik zostanie przypisany do zajęć od przyszłego tygodnia. Przypominam o obowiązku wypełnienia oświadczenia rodzica w związku z epidemią. Oświadczenie to znajduje się w zakładce “Dla rodzica”
Do zobaczenia na zajęciach 🙂
Rafał Piotrowski

Aby otworzyć harmonogram, należy kliknąć w link poniżej:

Godziny treningów i podział grup – 05.05.2020

Czytaj więcej
05.05.2020 - Trener_TK

Wznawiamy treningi / Składki majowe

Uprzejmie informujemy, że wszystkie grupy młodzieżowe i dziecięce naszego klubu od środy 6 maja wznawiają zajęcia treningowe. Jak już wcześniej pisaliśmy, zajęcia te będą miały dość specyficzny charakter, gdyż do odwołania będą odbywać się w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach. O miejscach i terminach treningów oraz podziale na grupy poinformują już Państwa trenerzy prowadzący konkretny rocznik. Wiadomość taka jeszcze dziś powinna pojawić się w naszym serwisie w sekcji Waszego rocznika, a możliwe, że otrzymali ją już Państwo od szkoleniowca za pomocą smsa lub mediów społecznościowych.

Ustalając obecny grafik treningowy staraliśmy się uwzględnić możliwości boiskowe naszej prawobrzeżnej dzielnicy oraz obowiązki zawodowe trenerów i szkolne zobowiązania dzieci, które często w godzinach popołudniowych uczestniczą w zdalnych lekcjach. Niemniej jednak chcąc zagwarantować każdemu zawodnikowi minimum 2 treningi w tygodniu musieliśmy się liczyć ze skróceniem większości zajęć treningowych oraz częściowym przeniesieniem grup +13 na godziny wcześniejsze. Zakładamy, że obecny grafik treningowy będzie obowiązywać do momentu otwarcia szkół lub zdjęcia nałożonych na kluby restrykcji, aczkolwiek sytuacja jest dynamiczna i może się jeszcze zdarzyć, że gdzieś po drodze zostaną wprowadzone jakieś drobne zmiany. Zwracamy się do Was z prośbą, aby dzieci i młodzież, które w dniu zajęć nie są w pełni zdrowe lub nie czują się komfortowo nie przychodziły na zajęcia treningowe. W takiej sytuacji wystarczy jedynie zgłosić trenerowi nieobecność.

To czy uda się nam – polskim klubom sportowym – utrzymać możliwość dalszego prowadzenia treningów zależy wyłącznie od nas samych: od trenerów, ich dobrego zaplanowania i bezpiecznego przeprowadzenia zajęć, ale również od dyscypliny i punktualności zawodników i rodziców, ich przestrzegania zasad bezpieczeństwa na treningach oraz w drodze z/do domu. Liczymy, że swoim dobrym przygotowaniem, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnym zachowaniem damy wszystkim niedowiarkom argument, że warto było spróbować i że uprawianie piłki nożnej z rozsądkiem może być bezpieczne 🙂

Jednocześnie informujemy, że w związku z majowym powrotem do regularnych zajęć treningowych Zarząd Klubu podjął decyzję, że składka członkowska za maj oraz za kolejne miesiące wraca do normalnej wysokości tj. 80 PLN za jedno trenujące dziecko oraz 50 PLN w przypadku rodzeństwa w klubie.

Do zobaczenia na boisku !

Czytaj więcej
03.05.2020 - Trener_TK

Komunikat dot. zasad bezpieczeństwa

Szanowni Rodzice, Drodzy zawodnicy,

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w nadchodzącym tygodniu planujemy wystartować z treningami wszystkich grup dziecięcych i młodzieżowych. Aby tak się stało w szczecińskim magistracie musi najpierw zapaść decyzja o otwarciu miejskich obiektów sportowych. Oczekujemy również na informację zwrotną z MOSRiR w sprawie rezerwacji godzin na boiskach przy ul. Pomarańczowej oraz przy ul. Orlej. Przewidujemy, że obie te kwestie rozstrzygną się jeszcze w tym tygodniu. Jeśli tak się stanie niezwłocznie na naszej stronie opublikujemy przygotowany przez nas grafik zajęć, dostosowany do nałożonych na kluby restrykcji i obecnie panujących warunków treningowych.

W najbliższych dniach nasi trenerzy oczekiwać będą na deklaracje uczestnictwa Waszego dziecka w zajęciach treningowych (telefon lub sms). Oczywiście dopilnujemy, aby wszystkie treningi odbywały się zgodnie zasadami bezpieczeństwa ustalonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego i opublikowanymi przez kancelarię Premiera RP. Mając na uwadze powyższe informujemy, że do odwołania obowiązywać będą następujące zasady postępowania dotyczące rodziców i zawodników:

1) Treningi z ograniczoną liczbą uczestników z zasadami bezpiecznej odległości – na boisku jednocześnie tylko 6 zawodników + trener
2) Weryfikacja uczestników zajęć – imienna lista osób wchodzących na boisko do zarządcy obiektu (gminy)
3) Brak możliwości korzystania przez zawodników z szatni i węzła sanitarnego (poza WC)
4) Obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt
5) Dezynfekcja urządzeń oraz sprzętu treningowego po każdym użyciu i każdej grupie
6) Zbiórka zawodników w wyznaczonej strefie – stożki co 2 metry przed furtkami wejściowymi
7) Obowiązek zasłaniania twarzy maseczką w drodze na trening, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy
8) Zawodnicy, którzy nie ukończyli 13 roku życia są przyprowadzani na trening i odbierani po treningu przez rodzica lub pełnoletniego opiekuna
9) Każdy zawodnik musi na pierwsze zajęcia przynieść podpisaną zgodę rodzica – dokument jest do pobrania w naszym serwisie w dziale DLA RODZICA (Oświadczenie – epidemia)

Czytaj więcej
Copyright 2020 © OKS Prawobrzeże
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Zadanie realizowane dzięki współfinansowaniu przez Gminę Miasto Szczecin.
Gmina Miasto Szczecin