Wznawiamy treningi / Składki majowe

Trener_TK - 05/05/2020

Uprzejmie informujemy, że wszystkie grupy młodzieżowe i dziecięce naszego klubu od środy 6 maja wznawiają zajęcia treningowe. Jak już wcześniej pisaliśmy, zajęcia te będą miały dość specyficzny charakter, gdyż do odwołania będą odbywać się w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach. O miejscach i terminach treningów oraz podziale na grupy poinformują już Państwa trenerzy prowadzący konkretny rocznik. Wiadomość taka jeszcze dziś powinna pojawić się w naszym serwisie w sekcji Waszego rocznika, a możliwe, że otrzymali ją już Państwo od szkoleniowca za pomocą smsa lub mediów społecznościowych.

Ustalając obecny grafik treningowy staraliśmy się uwzględnić możliwości boiskowe naszej prawobrzeżnej dzielnicy oraz obowiązki zawodowe trenerów i szkolne zobowiązania dzieci, które często w godzinach popołudniowych uczestniczą w zdalnych lekcjach. Niemniej jednak chcąc zagwarantować każdemu zawodnikowi minimum 2 treningi w tygodniu musieliśmy się liczyć ze skróceniem większości zajęć treningowych oraz częściowym przeniesieniem grup +13 na godziny wcześniejsze. Zakładamy, że obecny grafik treningowy będzie obowiązywać do momentu otwarcia szkół lub zdjęcia nałożonych na kluby restrykcji, aczkolwiek sytuacja jest dynamiczna i może się jeszcze zdarzyć, że gdzieś po drodze zostaną wprowadzone jakieś drobne zmiany. Zwracamy się do Was z prośbą, aby dzieci i młodzież, które w dniu zajęć nie są w pełni zdrowe lub nie czują się komfortowo nie przychodziły na zajęcia treningowe. W takiej sytuacji wystarczy jedynie zgłosić trenerowi nieobecność.

To czy uda się nam – polskim klubom sportowym – utrzymać możliwość dalszego prowadzenia treningów zależy wyłącznie od nas samych: od trenerów, ich dobrego zaplanowania i bezpiecznego przeprowadzenia zajęć, ale również od dyscypliny i punktualności zawodników i rodziców, ich przestrzegania zasad bezpieczeństwa na treningach oraz w drodze z/do domu. Liczymy, że swoim dobrym przygotowaniem, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnym zachowaniem damy wszystkim niedowiarkom argument, że warto było spróbować i że uprawianie piłki nożnej z rozsądkiem może być bezpieczne 🙂

Jednocześnie informujemy, że w związku z majowym powrotem do regularnych zajęć treningowych Zarząd Klubu podjął decyzję, że składka członkowska za maj oraz za kolejne miesiące wraca do normalnej wysokości tj. 80 PLN za jedno trenujące dziecko oraz 50 PLN w przypadku rodzeństwa w klubie.

Do zobaczenia na boisku !

Udostępnij
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarzPolub nas na Facebooku!

Na naszym profilu publikujemy najważniejsze informacje o treningach piłki nożnej, turniejach oraz innych aktywnościach OKS Prawobrzeże.

Copyright 2020 © OKS Prawobrzeże
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie bez zgody autorów zabronione. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Zadanie realizowane dzięki współfinansowaniu przez Gminę Miasto Szczecin.
Gmina Miasto Szczecin